KRÁSNÉ DVEŘE PRO NOVÝ POCIT BYDLENÍ

Renovace dveří dle požadavku

Co dělat, když dveře již neodpovídají vašemu interiéru? 

Zastaralý design, známky používání - takhle vypadá mnoho dveří. Naštěstí existuje dobré řešení: Nechte své dveře a zárubně renovovat - firmou PORTAS. Za den obnovíme vzhled vašich dobrých, ale stárnoucích dveří do místnosti, jak si přejete. Bez velkého úsilí a bez špíny ve vašem bytě. Ráno vyzvedneme vaše dveře a pečlivě je opracujeme. Vaše dveře pak dostanou nový vzhled, který chcete - budou ladit s vaším interiérem. Večer se můžete těšit na vaše krásné dveře. Už nikdy nemusíte znovu natírat dveře a zárubně.

Ať už sníte o moderním vzhledu, milujete přirozený venkovský styl nebo dáváte přednost klasické eleganci - splníme vaše přání. Máte na výběr krásné povrchy ve dřevěném nebo hladkém provedení , moderní kování, prosklení a stylové rámy. Renovace dveří s přidanou hodnotou s PORTAS je rozumnou investicí do vašeho majetku: vašeho krásného domu. 

Je možné téměř vše: dodatečná ochrana proti vloupání pro vchodové dveře do bytu, různé vzory na každé straně dveří, opláštění světlíků a bočních panelů, aby ladily ke dveřím a další. 

Inspirace a informace:  Vyžádejte si bezplatnou nezávaznou konzultaci na místě pro vás.