Co dělat, když jsou vaše dveře staré a potřebujete změnu? PORTAS®

Renovační řešení

Zastaralý design, znaky opotřebení - takto vypadá mnoho dveří. Naštěstí je dobré řešení: nechte vaše dveře a rámy kompletně zrenovovat - s PORTAS. Během dne obnovíme vzhled vašich dobrých, ale starších dveří v místnosti, jak si přejete. Bez většího úsilí a bez špíny ve svém bytě. Ráno vezmeme vaše dveře a pečlivě je zpracujeme. Poté vaše dveře obdrží nový vzhled, který chcete, aby odpovídaly vašemu životnímu stylu. Už večer se můžete těšit na vaše krásné dveře.

Ať už sníte o moderním designu, milujete přírodní styl venkovského domu nebo dáváte přednost klasické eleganci - realizujeme vaše přání. Máte na výběr z krásných povrchů ve dřevě nebo jednoduchý design, jemné kování, skla a rámy mnoho stylů. Renovace dveří zvyšující hodnotu s PORTAS je inteligentní investicí do vašeho největšího majetku: vašeho krásného domova.

Inspirace a informace: Požádejte nás o nezávaznou konzultaci na místě. Můžete získat okamžité telefonní informace od vašeho specialisty PORTAS. 

10 dobrých důvodů pro renovaci dveří PORTAS®

  1. 1) Modernizujte jednoduchým způsobem: Žádná špína a hluk.
  2. 2) Vhodné pro všechny typy dveří - bez ohledu na rozměry, konstrukce a normy DIN
  3. 3) Během pouhého dne jsou renovované dveře opět krásné a moderní
  4. 4) Naše konstrukční plochy jsou lehké, odolné proti roztržení, otěru a velmi snadno se čistí
  5. 5) Verze v každém cenovém rozpětí - od klasických hladkých dveří až po exkluzivní stylové dveře
  6. 6) Mnoho návrhových možností: každé dveře budou jedinečné podle vašich přání
  7. 7) Dlouhá životnost renovovaných dveří pomocí prvotřídních materiálů
  8. 8) Vaše dveře a rámy nikdy nemusí být natřeny
  9. 9) Vlastní výroba a profesionální instalace vašeho specialisty PORTAS na místě
  10. 10) Zachování hodnoty a ochrana životního prostředí: dobré jádro dveří a rám zůstávají zachovány

Proces renovace dveří PORTAS®

V dohodnutém čase vyzvedneme vaše dveře ráno. V dílně jsou vaše dveře opatrně přepracovány. Po dokončení jsou vaše dveře připraveny k napínání folie s novým dekorem. Skládá se z extrémně odolného high-tech materiálu, který jsme vyvinuli speciálně pro renovace dveří. Po zabalení (bez lepení!). Teď se vrátíme k vám tentýž den a sestavíme vaše renovované dveře. Na požádání Vám také poskytneme dřevěné rámy nebo ocelové rámy na místě, které mají povrch stejný, jako u dveří, aby odpovídaly dveřím.

Řekněte nám své přání a naši odborníci na dveře vám rádi ukážou nekonečné možnosti profesionální modernizace.

TESTOVANÁ KVALITA - TERMÍNOVÁ ZÁRUKA - ZKUŠENOSTI OD ROKU 1974

Pokud chcete zkrášlit vzhled Vašich opotřebených dveří a vyhnout se namáhavému lakování, nebo nákladné výměně za nové dveře, existuje atraktivní řešení:

Renovace dveří jedinečným systémem PORTAS, která kompletně změní styl a povrch Vašich dveří během jediného dne.

 

Pro případ, že vyšlapané stupně, nebo ochozené hrany Vašich schodů představují riziko pro rodiny s malými dětmi a pro starší lidi, nebo jednoduše již nevypadají hezky, existuje vynikající řešení:

Osvědčená, bezpečná a moderní renovace schodů PORTAS, která splní každé přání jak z technického, tak z optického hlediska. Celá rodina tím něco získá!